Angielski 4x szybciej

Zapraszamy Cię do wypróbowania metody praktykowanej z powodzeniem od 40 lat na całym świecie, z której teraz dzięki nam i Ty możesz skorzystać!

Proponowana w toku kursu metoda, umożliwia opanowanie języka angielskiego cztery razy szybciej niż normalnie. Od pierwszych zajęć zaczynasz mówić!Przeciętny student zamiast uczyć się 350 godzin (cztery lata akademickie), w celu osiągnięcia poziomu egzaminu Cambridge Preliminary, może zdobyć po 80 godzinach nauki Metodą Callan'a, a poziom egzaminu Cambridge First Certificate po 160 godzinach. Metoda komunikatywna gwarantuje doskonałe rezultaty każdemu studentowi. Nie zajmuje ona dużo czasu, jest nowoczesna, szybka, skuteczna, interesująca, przyjemna i efektywna. Od pierwszych zajęć zaczynasz mówić!!!

Nie wymaga specjalnego wyposażenia czy dodatkowych książek, może być stosowana w grupie o dowolnej ilości osób i przede wszystkim szybko widać efekty nauki.Zapewniamy kompleksową opiekę lektorów i skuteczne metody nauczania! Dodatkowym atutem i urozmaiceniem metody są zajęcia prowadzone przez różnych lektorów języka angielskiego w tym 'native speakers'. Dzięki temu jest wyeliminowana monotonia tradycyjnych kursów. Student ma również możliwość zapoznania się z różnymi akcentami i tempem mówienia.

Uczniowie nie są obciążeni dodatkowym obowiązkiem w postaci prac domowych. Metoda kładzie duży nacisk na konwersację i przełamanie barier w mówieniu a jednocześnie praktycznie kształci gramatykę, słuchanie, czytanie i pisanie. Sposób prowadzenia zajęć, który wymaga pełnej koncentracji i ciągłej aktywności studentów wyrabia refleks językowy. Tempo pracy jest dostosowane do możliwości uczestników.